500 ml zdrowia zamknięte w butelce

Chore dziecko w domu to nie przelewki. Kto z Was nie stawał na głowie by znaleźć sposób na to, by zakatarzonemu maluchowi ‚przemycić’ jak najwięcej witamin? Nasza Zosia nie należy (jak zapewne większość dwulatków) do smakoszy większości owoców, a na pewno warzyw. Zmagamy się właśnie z podstępną chorobą, która od kilku dni uprzykrza życie wszystkim członkom rodziny (włącznie z psem!).

Na szczęście na ratunek przyszli nam ostatnio chłopaki z Refresh Yourself, małej rodzinnej manufaktury soków, mającej swoją siedzibę w naszej ulubionej Gdyni! Dostarczyli nam wielką dawkę witamin pod postacią ich pysznych soków, które nie dość, że postawiły nas na nogi podczas przeziębienia, to jeszcze dały niezłego energetycznego kopa, by wymyślać nowe zabawy dla chorej Zośki! Wśród dużego wyboru soków (jest ich aż 12 smaków) każdy z naszej trójki znalazł sobie swojego ulubieńca. Dla Zosi był to 100% sok z jabłek, dla mnie sok z numerem 08 mający w składzie jabłko, marchew, imbir, kurkumę oraz cytrynę, natomiast dla naszego Pana Taty numerem jeden okazał się być soczyście zielony Mr Popeye ze szpinakiem, ogórkiem, gruszką, jabłkiem, natką pietruszki oraz cytryną.

refersh-034

Soki produkowane przez Refresh Yourself są wyciskane na bieżąco z owoców i warzyw dostarczanych od lokalnych dostawców. Nie są poddawane pasteryzacji, a więc nie ‚umykają’ im żadne wartości odżywcze, jak i witaminy oraz minerały, ponadto nie posiadają w składzie żadnych konserwantów ani polepszaczy. To 500 ml ‚zdrowia’ zamknięte w szklanej butelce, które z każdym łykiem odżywia nasz organizm, ciało oraz… duszę, bo co nie poprawia lepiej humoru niż świeża dawka witamin?! 🙂

refersh-026

Ja wiem jedno – dzięki sokom od Maćka oraz Miłosza – przez dwa dni, na kiedy starczyły nam ich produkty , zrobiliśmy sobie taki detox w domu jakiego nie powstydziłaby się żadna klinika czy sanatorium. Dzięki chłopaki!

Soki Refresh Yourself kupić możecie stacjonarnie tu, albo poprzez ich stronę klik klik .

Mam dla Was małą zniżkę na pierwszy zakup, którego dokonacie poprzez ich stronę klik. Na hasło ‚myscandi’ otrzymacie jednorazowy rabat -20% na całe zamówienie. To chyba dobry deal*, co nie ? 🙂

(*deal ważny do 04.03.2016 na pierwsze zamówienie, nie łączy się z innymi promocjami, ważny na zamówienie złożone poprzez stronę www.refreshyourself.pl)

A teraz zobaczcie jak Zosia dobrze bawiła się podczas degustacji soków:

Szary papier do pakowania + kredki + sok warzywno – owocowy = pół dnia spędzone na nauce rysowania owoców i warzyw !

refersh-074 3 4 refersh-076 2 1 refersh-087
refersh-002 refersh-033 refersh-029_cr refersh-042 refersh-017_cr
refersh-003

One thought on “500 ml zdrowia zamknięte w butelce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.